Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій. Формат - pdf

Требования к публикациям. Формат - pdf

Для опублікування статті у науково-практичному журналі Випуск 47/2019 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 6 грудня 2019 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю згідно вказаних вимог та надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , до статті також слід подати:

- авторський реферат статті англійською мовою для розміщення на веб-сайті видання за допомогою вказівок. Авторський реферат повинен містити прізвище та ім'я автора(-ів), місце роботи або навчання, назву та стислий зміст статті. Реферат має бути написаний з використанням наступного алгоритму: перші два або три речення вказують на мету та актуальність теми; далі має бути зазначена методика (методи) дослідження; потім необхідно охарактеризувати отримані результати; наприкінці слід вказати практичну цінність статті. Обсяг реферату має складати не менше 450 слів. Переклад англійською мовою повинен бути достовірним (не машинним). При наявності проблем з достовірністю перекладу, редакція може допомогти у їх вирішенні;

- для осіб, які не мають наукового ступеню, – додатково надсилають відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту)).

- для докторів наук віком до 35 років – відскановану форму П2ДС або особовий листок з обліку кадрів, завірений печаткою установи за основним місцем роботи автора (для підтвердження можливості безкоштовної публікації).

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

- надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 600 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 30 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком журналу, а також поштовою пересилкою журналу авторам.

Безкоштовно публікуються:
- статті молодих науковців-докторів наук віком до 35 років;
- статті, присвячені актуальним проблемам розвитку Причорноморського регіону;
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники;
- новини та анонси наукових подій.