Умови публікації наукових статей


Вимоги до публікацій. Формат - pdf

Для опублікування статті у науково-практичному журналі Випуск 75/2022 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 30 червня 2022 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю згідно вказаних вимог та надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Для докторів наук віком до 35 років – відскановану форму П2ДС або особовий листок з обліку кадрів, завірений печаткою установи за основним місцем роботи автора (для підтвердження можливості безкоштовної публікації).

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.
Вартість публікації становить 950 гривень (до 15 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 20 гривень.

Безкоштовно публікуються (без надання друкованого примірника):
- статті молодих науковців-докторів наук віком до 35 років;
- статті, присвячені актуальним проблемам розвитку Причорноморського регіону України;
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.