Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій. Формат - pdf

Требования к публикациям. Формат - pdf

Для опублікування статті у науково-практичному журналі Випуск 58/2020 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 6 листопада 2020 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю згідно вказаних вимог та надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Для докторів наук віком до 35 років – відскановану форму П2ДС або особовий листок з обліку кадрів, завірений печаткою установи за основним місцем роботи автора (для підтвердження можливості безкоштовної публікації).

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.
Вартість публікації становить 900 гривень (до 15 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 20 гривень.
Публікаційний внесок покриває витрати, пов'язані з редагуванням статей, макетуванням та друком журналу, а також поштовою пересилкою журналу авторам.

Безкоштовно публікуються:
- статті молодих науковців-докторів наук віком до 35 років;
- статті, присвячені актуальним проблемам розвитку Причорноморського регіону;
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.