Умови публікації наукових статей


Для опублікування статті у науково-практичному журналі Випуск 83/2023 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 27 жовтня 2023 року такі матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю згідно вказаних вимог та надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Для докторів наук віком до 35 років – відскановану форму П2ДС або особовий листок з обліку кадрів, завірений печаткою установи за основним місцем роботи автора (для підтвердження можливості безкоштовної публікації).

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до друку надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.
Вартість публікації становить 1100 гривень (12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 25 гривень.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням, автор статті може замовити друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Публікаційний внесок покриває витрати, пов'язані з редагуванням статей, макетуванням та друком журналу, а також поштовою пересилкою журналу авторам.

Безкоштовно публікуються (без надання друкованого примірника):
- статті молодих науковців-докторів наук віком до 35 років;
- статті, присвячені актуальним проблемам розвитку Причорноморського регіону України;
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.